Tłumaczenia niemieckie

Profesjonalne i dobrze wykonane tłumaczenia niemieckie.

Jaka jest ich specyfika? Przekłady (np. tłumaczenia niemieckie) na język niemiecki cieszą się dużą popularnością ze względu na bliskość niemieckiego rynku pracy jaki i atrakcyjnego rynku mieszkaniowego. Niemniej jednak ich wykonywanie stawia przed tłumaczem wiele wyzwań. Przede wszystkim niemiecki odbiorca oczekuje najczęściej tłumaczenia wykonanego jak przez rodowitego Niemca. Temat ten pojawia się na rożnego rodzaju eventach i spotkaniach poświęconych tematowi “ tłumaczenia niemieckie ”.
Jak wykonać tłumaczenie, które spełni oczekiwania tak wymagających Klientów?
To proste. Wystarczy przyjść osobiście bądź przesłać dokumenty mailem na adres biuro@domi-consulting.com i ustalić szczegóły.

Domi-Consulting to firma godna zaufania – nie musimy obawiać się o kiepską jakość translacji lub niezgodność z oryginałem. Posiadamy wysokie umiejętności językowe.
Co tłumaczymy ?

Wszelkiego rodzaju pisma z: urzędu pracy, jobcenter, sozialamt, familienkasse, urzędu miasta, urzędu skarbowego, urzędu dla obcokrajowców.

Umowy o prace, świadectwa pracy, aneksy do umów, tłumaczenie korespondencji z pracodawcą.

Ponadto mamy doświadczenie w tłumaczeniach niemieckich umów spółek, byliśmy przy zakładaniu spółek u notariusza (zaprzysiężeni przez notariusza).

Pomoc w rozmowach telefonicznych (dzwonienie w imieniu klienta po wcześniejszym podpisaniu pełnomocnictwa).

Możliwe są również tłumaczenia niemieckie wyjazdowe czyli stawiamy się wraz z klientem na umówione spotkania,wyznaczone terminy w urzędąch bądź asystujemy w negocjacjach lepszych warunków z pracodawcą.

W przypadku tłumaczeń niemieckich kilku dniowych (spotkania firmowe,eventy,negocjacje umów) terminy prosimy umawiać miniumum 14 dni wcześniej.

Wykonując tłumaczenia z niemieckiego na polski warto jest zwrócić uwagę, komu zlecamy tłumaczenie.

Współpracujemy z adwokatem,doradcą podatkowym jak i agentem ubezpieczeniowym AXA.

Adres:
Emmerichstraße 73
02826 Görlitz
Tel: +48 665 656 331 lub +49 3581 7641740

Domi-Consulting

PRZEJDŹ DO KONTAKTU