Biuro rachunkowe w Niemczech

Prowadzenie firm w Niemczech / niemiecka księgowość

Oferujemy usługi księgowe we współpracy z naszym doradcą podatkowym. Prowadzimy firmy w Niemczech, oraz polskie firmy które muszą rozliczać w Niemczech VAT.

Zajmujemy się księgowością niemiecka małych jak i średnich firm. Wypełniamy wszystkie potrzebne wnioski do urzędu skarbowego, związane w Vatem, podatkiem dochodowym oraz dodatkiem od działalności gospodarczej.

Jeżeli chcą Państwo założyć firmę w Niemczech to od podstaw pomagamy ja założyć, wybrać formę prawna, złożyć wszystkie odpowiednie wnioski w urzędach.

W razie potrzeby oraz życzeń klienta wystawiamy faktury, sortujemy dokumenty oraz wydatki, przygotowujemy i księgujemy dokumenty.

Pilnujemy terminów płatności podatków, wnosimy o przesuniecie terminów, wszystko tak aby klient nie miał konfliktów z urzędem skarbowym oraz miał swobodę z płatnościami. Oczywiście wszystko w ramach możliwości i za zgodą urzędu.

Prowadzimy firmy w Niemczech . Staramy się aby niemiecka księgowość była przejrzysta i zrozumiała dla przedsiębiorców, dlatego tez tłumaczymy wszystkie pytania związane z prowadzeniem firm w Niemczech. Chcemy aby z naszą pomocą przedsiębiorca również znał panujące przepisy o niemieckiej księgowości i prowadził swoją firmę według panujących w Niemczech zasad.

Obliczamy również płace pracowników danej firmy. Składamy wnioski o nadanie numerów
identyfikacyjnych oraz emerytalnych, obliczamy miesięczne płace, składki i podatek od wynagrodzenia. Sporządzamy deklaracje do ubezpieczalni jak i do urzędu skarbowego.

Prowadzenie firmy w Niemczech jak i niemiecka księgowość nie są takie straszne, jeżeli przestrzega się panujących zasad i terminów. Bardzo ważna jest komunikacja z urzędami w razie niespodziewanych problemów, poślizgów itd. Urzędy w Niemczech chętniej współpracują jak się z nimi rozmawia i pokazuje chęć do rozwiązania błędów, problemów.

Pomożemy Państwu w tych wszystkich kwestiach i nie tylko.
U nas każdy klient jest traktowany indywidualnie i usługi dopasowane do jego potrzeb.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU